Červenec 2015

Kdo jsem?

25. července 2015 v 14:02 | Allex |  O Allex
Tak jsem tu s Vámi - nebo Vy se mnou? - už nějaký ten pátek (přesněji řečeno půl roku). S někým se "známe" dlouho a s někým jen krátkou dobu. Ale jsem neskutečně ráda, že jsem vás všechny poznala! Všechny komentáře, návštěvy a hlavně Vy mi každý den zlepšujete náladu. Děkuji moc! Teď už bych blog dobrovolně neopustila (a ani nedobrovolně ;)). Všechno to tady miluju. Blogování a psaní se stalo mý dalším koníčkem.

Pokud čtete mé články, tak byste o mě měli už něco vědět. I kdyby to byla jen maličkost, jako moje barva vlasů, kterou můžete znát díky jedné fotce. Myslím, že z toho, jak člověk píše se dá dost vyčíst. :)


Rhodos 2015 (2)

23. července 2015 v 20:24 | Allex |  Deníček
A aby toho nebylo málo, tak Vás budu trápit ještě dalšími fotkami z dovolené. :D

Jako takové výlety jsme měli dva. První byl výlet do nedalekého města Lindos, kam jsme se vydali místím autobusem. A abyste se dostali do Akropole rychleji, můžete využít oslí taxi, takže vás vyvezou nahoru. I když myslím, že je to spíše pro děti, viděla jsem i jednu paní při těle a musím říct, chudák oslík.


Rhodos 2015

22. července 2015 v 9:42 | Allex |  Deníček
Tak a konečně je tu i článek už o samotném ostrově. :) Abych pravdu řekla, tak jsem si to tam naprosto užila a mám spoustu zážitků.
Náš hotel (Kabanari Bay) byl od hlavního města dost daleko, řekla bych, že asi 40 kilometrů. Má 2 hvězdičky, ale já bych mu dala rozhodně více. Všechno se mi líbilo, měli jsme luxusní bazén, jídlo bylo dobré a místní lidé fajn. Jedině mi hodně vadili komáři, ale to není problém hotelu. :)


Lidé jsou jedno velké tajemství

20. července 2015 v 17:03 | Allex |  Názory
Lidi jsou zvláštní. Nejsou primitivní a poznat je pořádně je oříšek. A vyznat se v nich je ještě těžší. Někdy se s vámi někdo rozhodne nebavit a vy ani nevíte proč. Co se stalo. Navíc ne vždy je pro lidi lhaní problém. Takže lidi neznáte, ani když si myslíte, že jo.
Emoce jsou úplně samostatnou kapitolou. Pocity se moc nedají ovládat a vědět, jak na tom s daným člověkem jste, je složité. Někdy se lidé cítí úplně jinak, než jak byste předpokládali. I když si myslíte, že jste řekli něco normálního a neškodného, tak se to člověka může dotknout.
Lidé jsou velmi tlustá kapitola v knize našeho života. Času je málo, takže bychom si měli pečlivě vybírat s kým ho trávíme.

Směr Rhodos!

18. července 2015 v 20:10 | Allex |  Deníček
Tak jsem se konečně dostala k tomu napsat něco o své dovolené. Asi jste poznali, byli jsme na ostrově Rhodos. Řekla jsem si, že to rozdělím asi do 3 článků. :)
Letěli jsme letadlem z Prahy. Už na letišti jsem mohla zažít pár vtipných nebo roztomilých zážitků. :)

Divergence + Rezistence

16. července 2015 v 9:56 | Allex |  Filmy
Nedávno jsem dočetla knihy Divergence, Rezistence a Aliance, takže jsem si řekla, že se podívám i na filmy. Celkem mě zajímalo, jak bude vypadat Chicago a postavy. Nic jsem neočekávala, chtěla jsem se nechat překvapit. Nakonec se mi filmy moc líbily.


Nápad na článek?

14. července 2015 v 13:53 | Allex |  Blog
Tak nějak mě napadlo zeptat se vás, co byste chtěli číst. Protože pochybuji, že vás to všechno baví. Pokud tedy máte nějaké téma, na které byste chtěli znát můj názor, tak se nebojte napsat. Nebo pište, co by vás zajímalo. Snad jste pochopili, jak to myslím. :))

Prostě cokoliv, slovo, slovní spojení větu, pocit, blbost... Napište cokoliv, o čem by vás bavilo číst a já se pokusíme vás svým vyjadřováním nezklamat. ;)

Chtěla bych totiž vědět, jestli nemám něco změnit, protože mi přijde, že tady mám dost nezajímavých/nudných článků. :D
(Tak, to budeš asi všechno, mám dneska takovou zvláštní náladu, odlétáme domů do Prahy, takže se můžete brzy těšit na nějaký článek o mé dovolené. :))Mějte se nádherně a odpočívejte :)

35 knih je za mnou!

8. července 2015 v 11:00 | Allex |  Knižní výzva
Tak, za mnou 35 knih, přede mnou 25 knih. Myslím, že to do konce roku hravě zvládnu :)

1) Divergence
Veronica Roth
Nádherná kniha, moc jsem si ji užila. Rozhodně doporučuji všem, kdo ji ještě nestihl přečíst! ;) Tato kniha mě vlastně tak nějak namotivovala, abych začla zase cvičit, i když je to asi zvláštní. Každopádně mi to chvíli vydrželo.


Citáty #2

4. července 2015 v 19:29 | Allex |  Citáty
Je tady pár dalších citátů, které se mi líbí. :) Některé všechny jsou vážně chytré. :))

Největším vítězstvím je nepotřebovat žádné vítězství..
~John Lennon~

Nejméně se bojí smrti ti, jejichž život má největší cenu.
~Immanuel Kant~

Zdraví není vším, ale bez zdraví je všechno ničím.
~Arthur Schopenhauer~

Armáda beranů, kterou vede lev, je silnější, než armáda lvů, kterou vede beran.
~Napoleon Bonaparte~

Nevím, čím se bude bojovat ve třetí světové válce, ale ve čtvrté to budou klacky a kameny.
~Albert Einstein~


Který citát je Vaším favoritem?

Fotky - červen 2015

1. července 2015 v 17:41 | Allex |  Projekt 365
Ahoj. Asi jste si někdo všimli, že fotky z května se tu neobjevily. Nebudu se vymlouvat - byla jsem líná a nedostala se k tomu. Teď už těch fotek moc najít nemůžu, tak sem zařadím spíš červen. :)

Z května tu mám ještě kytičku, kterou jsem dostala na absolventském koncertě. :)

Byli jsme ještě s rodinou v Poděbradech a pak nakonec jsme do Poděbrad ještě jeli na třídní výlet, takže tu teď budou fotky právě z Poděbrad a okolí.

řekla jsem si, že bude lepší černobílá fotka..

těch pár fotek, jak jste asi poznali, bylo z plavby lodičkou :)

to je, prosím, Ostrá, kam jsme z Poděbrad vážili cestu dlouhou přes 20 km na kole :)

a toto je moje nádherné kolo

fotka je z kempu, ale není tam z něj nic vidět.. takže nevím proč to sem píšu :D

kousek místní přírody :)

oblaka byla opravdu moc pěkná..

udělali jsme si výlet do Libice nad Cidlinou. toto je pole cestou.

Slavníkovské hradiště v Libici. můžete si všimnout, že se mi poslední dobou líbí fotit křivě. :D

kamarádka dostala k narozeninám od nás skvělé brýle z Albi, tak jsem si je vypůjčila :)

A nakonec jsme v sobotu 27. června byli na návštěvě. A jelikož tam žijí dva pejsci, tak byli největší atrakcí nejen pro mojí sestru, ale i pro mě (zvířata miluji, ale mazlíčka nemám).


To bude asi všechno. A jak jste si červen užili vy? :)