Srpen 2015

Hrůzný děs

31. srpna 2015 v 19:26 | Allex |  Deníček
Je poslední den prázdnin a já trčím doma, protože v tom vedru se mi nikam nechce. Nalhávám si při pohledu na plakát s pláží, že je volno a ještě to tak chvíli bude. Mám ještě dost času si číst, lenošit, kreslit a nic nedělat. Pít čaj (ano, v tom pařáku piju teplý čaj, i když se vařím), když poslouchám písničky. To je alespoň malý únik z tohoto světa. Jsem blázen. Nic takového nebude.

Těším se na všechny ty lidi, co jsem dva měsíce neviděla. Je to zvláštní, ale když někoho dlouho nevidím, tak se mi po nich nestýská. Stávám se samotářem. A to mě štve, protože já bez těch lidí nedokážu žít, ale nějak mi to nedochází. Když je zase potkám, je to v pořádku. Chci se s nimi vídat a nechci se s nimi rozloučit na delší dobu, protože pak jsem kvůli tomu pár dnů skleslá. Děkuji Bohu za to, že se zítra neučíme, to bych nepřežila. Bylo by to pro mě moc velké sousto, šok.


40 knih

29. srpna 2015 v 9:21 | Allex |  Knižní výzva
Dalších pět knih je za mnou a už se pomalu blížíme ke konci roku, ten čas hrozně rychle utíká!

Hunger games: Aréna smrti
Vražedná pomsta
Síla vzdoru
Suzanne Collins
Úžasné knihy, vážně by si to měli přečíst všichni, kdo to nečetl (ale pokud máte rádi jiný žánr, nemusíte;)). Vážně čtivé, smutné, radostné, dojemné, napínavé.. Jsem ráda, že jsem si tyto knihy přečetla a už se jen těším až si to přečtu znovu. :)

30 days challenge

27. srpna 2015 v 20:01 | Allex |  O Allex
Ahoj! Tak jsem tu zase, abych vás trápila. A mám pro vás novinku. Chtěla jsem něco dlouhodobějšího, takže jsem se rozhodla pro tuto výzvu. Mám tady 30 témat, ale nebudu je dělat každý den a taky je nechci dělat postupně, protože někdy mám prostě náladu psát tohle, někdy zase tamto. :) Snad to chápete.


Gladiola

25. srpna 2015 v 21:01 | Allex |  Tvorba
Zrovna jsem nedávno byla u prarodičů a babička má spoustu květin. A jelikož miluji gladioly, tak jsem si vybrala právě jednu. Sedla jsem si k ní se sluchátky a dvěmi písničkami, které se mi už přehrály. No, ale jsem se svým výtvorem spokojená.

(Zrovna jsem zjistila, že piju čaj s Coca-colou. No jo, to se může stát jenom mě. (a já si říkala, proč ta Cola chutná tak divně.) :D)

*Nejlepší tábor* 2015

24. srpna 2015 v 14:29 | Allex |  Deníček
Tento článek měl vyjít už před dvěma týdny, no, ale nevadí. :)

Všechno mi to chybí a bude chybět. ♥

Jsem zpátky!

23. srpna 2015 v 15:07 | Allex |  Deníček
Ahoj! Jak jste se měli?

Já skvěle. Po Řecku jsem byla na táboře a teď dva týdny u prarodičů. Chtěla jsem napsat, jenže jaksi se to všechno zvrtlo. Takže jsem měla chvilku "volno". :)) Ale i na táboře i u prarodičů jsem si to náramně užila.

Ale už jsem tady s pořádnou zásobou článků. Navíc jsem byla třikrát nebo čtyřikrát zatagovaná, takže se tu objeví i tag. Jen, prosím, nenominujte mě už vícekrát. Díky :)).

Mám dobrou náladu, zrovna jsem si přečetla všechna blahopřání na Facebooku a všechno mi to udělalo nesmírnou radost. :) Poslouchám hudbu a klidně bych vydala všechny články dneska, jenže to by asi nebylo dobře. :-D

Jsem ráda, že jsem tady, stýskalo se mi, takže se zase brzy " uvidíme".

* Toto byl takový zvláštně informativní článek, i když tady moc informací není. Nic moc tady nedává smysl, ale snad nevadí. (Za pět minut se budu za takový článek stydět ;).)