Listopad 2015

Sníh, kino a on

27. listopadu 2015 v 20:14 | Allex |  Deníček
Ve středu (myslím) u nás poprvé jakž takž sněžilo. Hned mi to zlepšilo náladu, když to k tomu bylo na hodině angličtiny a zpívali jsme koledy (anglicky). Vážně jsem se na sníh už těšila.. :)) Až později mi došlo, že jsem mohla vyjít o přestávce ven, jinak bych tam už dávno byla.
Moje okolí k tomu přistupovalo asi takto: "Hmm, sněží.. Nemáte něco k jídlu?" nebo "Aha, a já nemám teplou bundu.."
Moje vlastní reakce vypadala asi tak: "Sníííhh!! Ááááá!" a následoval běh k oknu a následné udržení radosti další hodinu. Musela jsem vypadat opravdu pošahaně s tím hloupým úsměvem.
Smůla byla, že sněžit přestalo asi za 45 minut..
picjumbo.com

Minulý pátek jsem přespávala u Kóni. :) (Kóňa- moje nejlepší kamarádka - nehraju na BFF, ale prostě hodně blízký člověk) Sice jsme jí ještě dodělávaly dárek a musely jsme jet pro fotky a absolutně jsme nestíhaly. Musím říct, že tolik jsem nenadávala za celý svůj život. :D A jinak jsem mimochodem všechny nenáviděla, protože jsem musela běžet v dost nepříjemných botech na běh (neberte si to osobně ;)). Nakonec jsme to ale zvládly v pohodě.
Byly jsme společně na poslední části Hunger Games v kině. Fakt krásný film, měla jsem slzy v očích (=jakoby jsem brečela, jelikož já u filmů zpravidla nebrečím). Ale opravdu jsme si to užily. :))

Výkyvy nálad

19. listopadu 2015 v 20:01 | Allex |  Deníček
Škola mi vždycky zlepší náladu. Tedy, nelekejte se, přesněji návštěva školy. I když vstávám se špatnou náladou, dokážou mě moji přátelé rozveselit. Ono to jinak snad ani nejde. :D Ale samozřejmě to úplně nejde třeba u extrémů.
Jako dneska.

Celý den jsem měla divnou náladu, protože se mi zdál sen s Agresákem, kde jsme si jen tak povídali (ale o matice, aby bylo jasno). A navíc jsme měli devět hodin, všechny hhrozný, na anglické konverzaci jsme byli zkoušení. Jediný dobrý předmět byl dějepis. Ani mě tak nebaví se učit a psát si, ale naše profesorka, co dějepis učí (a taky zeměpis, ale to je nepodstatné :D), umí tak nádherně a úžasně povídat. :)
A pak přijde čeština, naše třídní nás seřve, že jsme nekoupili nějaké oblečení pro děti na východě. My bychom to koupili, kdyby nám řekla co, kolik. Ne, ona řekne všechno, jen to ne. Nebo jsme jí měli přinést peníze. Každopádně nás dost seřvala. A od toho se nějakým záhadným způsobem dostala k panu prezidentovi a k tomu, že takhle nebudeme čestní a spravedliví. A k tomu, ona má jen čtyři stovky na měsíc. Tak si má šetřit! Když nemám peníze, nebudu se hnát do charit a podobně, ne? I když chci pomoct. Pomáhat by měl člověk, který na to má. To ať si pak nestěžuje. A ať se pořád nelituje, fakt to nevybízí k soucitu.
Tohle člověku dokáže zkazit náladu... Ale už se tím nebudu zabývat :)

All I Want

17. listopadu 2015 v 19:52 | Allex |  Pronásleduje mě hudba...
Ahoj, moc se omlouvám, že nic nepíšu atak. Mám sice hrozně moc nápadů, ale nestíhám to. :/

Ale našla jsem úplně úžasnou písničku od Kodaline. Naprosto krásné je to video k tomu. Vážně silné a k zamyšlení. Rozhodně se na to podívejte! ;) :))

Kodaline - All I Want

Všem snílkům

11. listopadu 2015 v 16:35 | Allex |  Psaní
Tak jsem zas jednou zkusila napsat báseň. Tak snad se vám bude líbit, i když to není nějaké veledílo. :))

Všem malým i velkým snílkům. :)

Obloha zčernala,
Souhvězdí vzešla,
A luna zářila,
Do oken města.

Lidé se ke spánku,
Ukládat začali,
Maminky dětem,
Písničky zpívaly.

Maličcí putuje
Do země snů,
Na tváři vykouzlí,
Moc úsměvů.

Přes všechna království,
Do moře přání,
Jedlíkům budou,
Sladkosti k mání.

A až slunce vyjde,
Přes všechny nástrahy,
Pohladí člověka,
Paprsky po tváři.

Nový den začíná,
A noc už končí,
Cvrlikot ptáčků,
Hned venku zazní.

Žijte své sny,
I když nespíte,
Ony se splní.
Však uvidíte.


Nic nestíhám... Švédsko?

5. listopadu 2015 v 20:29 | Allex |  Deníček
Poslední dobou zvláště nestíhám. Do školy toho máme hrozně moc, každý den alespoň jeden test a zkoušení. Takže nedělám nic jiného než, že se učím. Učím se ve škole, přijdu domů, učím se, jím, jdu na kroužek a tak a zase se učím. Myslím, že se mi brzy rozskočí hlava. Potřebovala bych další problémy. Navíc brzy budou Vánoce, tak začínám shánět dárky, protože na poslední chvíli nic nestihnu. A Kóňa (ano, tak používám už taky přezdívky, protože by to bylo kamarádka tohle, kamarádka tamto, a kamarádka) měla narozeniny a my jí s kamoškama dělané děláme dárek. Takže nedělám nic jiného. Omlouvám se, protože nestíhám psát na blog a sledovat ty vaše úžasné! A to mě tak mrzí.. :(

Taky chci kreslit. Chtěla bych nakreslit jednu dívčí skupinu, pak jim napsat a poslat. :) Na prázdninách jsme byli na Šumavě (pak přidám fotky), takže spousta inspirace. Mám vymyšlené asi čtyři obrázky, jen si najít čas. Tak mě to štve. A nestíhám číst. Už jsem od pondělí neotevřela knihu. Hrůza!
A jak má člověk při tom spěchu a nestíhání ještě hubnout? Chodím aspoň po schodech a už nejezdím výtahem, teď se jen trochu hlídat v jídle.

A přeji vám opožděně hezký Halloween!