Červenec 2016

Sojka

18. července 2016 v 15:15 | Allex |  Psaní
Sojka


Sedí zde na větvi
zpívá tu píseň mi
o hoře nahoře
s lesíky protože
byla tam létala
v řece se koupala
sleduje pozorně
pochody v přírodě
slétla sem na stromek
viděla celý svět
a teď mi zpívá.


Nahoru a dolů

12. července 2016 v 21:55 | Allex |  Deníček
V sobotu jsem se dokázala za dvě hodiny sbalit, samotnou mě to udivilo. Odjeli jsme do Rokytnice z toho rušného světa Prahy. Chodíme po přírodě, užíváme si to. Říkám si, že v Praze pak budu taky chodit alespoň pětkrát týdně do přírody, zvedá mi to náladu. Jenže už vidím, jak přijedu a všechno bude při starém.

Sice mě bolí nohy, ale stojí to za to. Ten pocit, že jsem pro sebe něco udělala. Ten cíl, co na mě čeká, kam směřuji. Díky němu se nezastavuji a nesténám únavou. Protože já chci vidět ty hory, lesy shora. Je to výzva.

Dneska se mi zdál sen. Neuvěřitelně úžasný a živý. Je škoda, že to nebyla skutečnost. Ale jiný sen ve mně zase na oplátku vyvolal pochybnosti.
Je zvláštní, co všechno dokáže můj mozek stvořit.


Můžu si úspěšně odškrtnout zmoknutí v létě. Pod takový liják jsem se již dlouho nedostala. Byla to vlastně docela zábava.. :))

Týden sem, týden tam

8. července 2016 v 21:47 | Allex |  Deníček
Týden prázdnin je za námi a já doufám, že si je všichni užíváte :))
My jsme s rodinou byli v bazénu asi na tři hodiny a bylo roztomilé, jaký moje sestřička pak měla hlad :D. Jsem moc ráda, že mě tam rodiče vytáhli, protože jsem už asi i zapomněla, jak jsem bazény milovala, stejně jako plavání :)

Zas jsem začala kreslit. Tentokrát jsem se rozhodla zaexperimentovat s barvami a rýsuje se z toho Iron Man, i když ne úplně správně proporčně. :) Tak snad to pak nebude tolik vidět. :D


Dlouho jsem se neozvala.. Byli jsme na třídním výletě na týden a pak se mi nechtělo. Možná si dám pauzu. Občas si říkám, jestli to už nedělám jen proto, že musím. A nebo, jestli vůbec někoho zajímá, jaký byl můj měsíc a co poslouchám. Tak uvidíme co z toho vyleze.
Mám to tak teď i se čtením knih. Když dlouho nc nečtu, zapomenu, jaké to je a ani se mi nechce. Tak i s blogem je to podobné. Pokud dlouho nepíšu, zapomínám, jaké to je.

A když jsme u toho, tak kašlu na předsevzetí :D Nebo jsem je trochu zredukovala. Mám ráda výzvy, ale spíše ty krátkodobé. :))
Ale teď zase střádám plány na 101 cílů za 1001 dnů, tam snad z toho něco vznikne. Nejtěžší ale asi stejně bude vymyslet ty cíle.. Nějaké už mám, al ochází mi nápady.

A cítím, jak se mnou cloumají hormony.

Jak si užíváte prázdnin Vy? :)

What are you waiting for?

4. července 2016 v 20:14 | Allex |  Pronásleduje mě hudba...
Nedávno jsem projížděním internetu narazila na několik skupin či zpěváků, kteří mě zaujali, takže jsem neváhala a stáhla si nějaké písničky. A právě jednou z nich je i What are you waiting for? od úžasné skupiny Nickelback. Naprosto mě pohltila. Užívám si ji a jsem moc vděčná, že jsme se k ní dostala.