Březen 2018

Co mě naučil život

28. března 2018 v 17:12 | Allex |  O Allex
Byli jsme se školou v kině na festivalu Jeden svět. Bylo to velmi zajímavé, ale musela jsem odejít během debaty, protože bych jinak nestihla housle. Bylo to velmi nepříjemné. Pospíchala jsem do metra. Naštěstí přijelo téměř hned. Při jízdě nemělo smysl se stresovat, protože jsem nemohla dělat víc. Tak jsem se najedla, jelikož jsem neobjedvala a další dvě hodiny jsem na to ani neměla prostor.

Spěchala jsem domů. Byla jsem nucena vyjít schody, protože to bylo rychlejší než čekat až přijede výtah. Očekávala jsem, že přijdu, odhodím věci, popadnu noty a housle a vyběhnu zpátky. Avšak při vstupu do bytu se ke mně radostně přiřítila sestra.

Myšlenky o nás, Zemi a pravdě

22. března 2018 v 20:24 | Allex |  Názory
Šla jsem takhle nedávno na housle vedle našeho rybníku. Bylo chladno, což by člověka doma nenapadlo, protože svítilo slunce. Usmívala jsem se na všechny a všechno kolem sebe. Protože svět je krásné místo pro život, když člověk nebere věci moc vážně a netrápí se kvůli maličkostem. Protože to, jakou budu mít náladu a jak se budu cítit, je jen a jen moje volba. A není trochu zbytečné se rozčilovat nad něčím, co nedokážeme změnit? Stejně tak, jak si poslední dobou říkám, pokud na té záležitosti nebude záležet za 2/5/10 let, proč se kvůli tomu trápit?

Škola, Jeden svět a spousta dalších starostí

13. března 2018 v 19:19 | Allex |  Deníček
Jejda, už je to nějaký ten pátek (přesněji řečeno dva pátky), co jsem se tu neukázala. Má to spoustu důvodů a spoustu si jich mohu vymyslet. Jedním je i nedostatek času. Škola, kroužky, škola, akce, do kterých jsem se namočila...

Minulý čtvrtek k nám přijela návštěva ze zahraničí. Musela jsem se vystěhovat na pár dnů ze svého pokoje, jinak to bylo fajn. V neděli se ale už vydali zpátky domů, protože měli jen prodloužený víkend.