Květen 2018

10 knih

Středa v 21:22 | Allex |  Knižní výzva
Rok 2018 utíká a já se snažím číst. Někdy to jde dobře a někdy ne tak úplně. A co to čtu?

Ryba jménem Ian
Bradley Somer
Velmi čtivá a napínavá kniha o rybičce, která padala z okna. O reálném světě a každodenním starostech. O neuvěřitelných náhodách. Bojím se psát více, abych neprozradila děj. Knihu rozhodně doporučuji.
Násobky sedmi
Holly Goldberg Sloan
Příběh o geniální dívce, která - nebudu psát, abych neprozradila děj. Pěkná kniha. Zpočátku se mi moc nechtělo číst. Ne že by tato kniha nebyla zajímavá, ale nebyla pro mě dostatečně napínavá. Ale líbila se mi. Bylo zajímavé sledovat myšlenky mladé slečny a rozhodně obohacující.

Co mi chybí

15. května 2018 v 20:42 | Allex |  O Allex
Už se tady na tom světě potuluji nějakou dobu a docela dost se toho změnilo. Samozřejmě spousta věcí k lepšímu. Třeba moje chování a vnímání sebe i okolí. Hodně věcí, které se změnily, mi ale také chybí.

Bydlím nedaleko takové "obchodní oblasti", jak bych to nazvala. V jedné ze tří budov tam v době mého dětství býval bazén. Normální bazén, 25 metrů, vířivka, kde jsem si hrávala. Byla tam sauna a pára, kde jsem to tak moc nemilovala, ale občas jsem tam musela. I to mi chybí. Měli tam lehátka, kde si člověk mohl odpočinout, číst, hrát... A dělali tam skvělé koktejly. Teď tam stojí nějaký obchod.

Together

7. května 2018 v 14:19 | Allex |  Pronásleduje mě hudba...
Nejsem si jistá, jestli jsem tu o těchto lidech už nepsala. Pokud ne, chtěla bych Vám představit dvě skvělé osoby (brzy teda budou tři), které dělají úžasnou hudbu. Jedná se o Us The Duo. Jsou to manželé Michael and Carissa Alvarado.